Powłoki ceramiczne

Chcąc zadbać o atrakcyjny wygląd samochodu na długie lata użytkowania, skuteczna okaże się pielęgnacja auta powłoką ceramiczną. Powłoki ceramiczne stanowią doskonałe zabezpieczenie lakieru przed rysami oraz czynnikami atmosferycznymi, negatywnie wpływającymi na samochód. Tworzą powłokę hydrofobową, odpychającą wodę, oraz pozwalają wydobyć oryginalny głęboki połysk lakieru.


Zabieg pielęgnacji powłoką ceramiczną znacznie ułatwia utrzymanie auta w czystości, poprzez ochronę samochodu przez zabrudzeniami. Doskonale sprawdzi się po wykonaniu korekty lakieru, pozwalając utrzymać uzyskany efekt jak najdłużej. Stosujemy trzy rodzaje profesjonalnych powłok ceramicznych: Gtechniq Crystal Serum Light (CSL), C1 Crystal Lacquer oraz C5 Wheel Armour. Profesjonalne, specjalistyczne produkty pozwolą na zadbanie o Twój samochód skutecznie oraz z dbałością o jego bezpieczeństwo. Powłoki ceramiczne pomogą zachować samochod w jak najlepszej formie na długie lata użytkowania.

Gtechniq Crystal Serum Light (CSL)

Trwałość do 5lat

Serum Light to najnowsza i najbardziej trwała powłoka ceramiczna. Jest bardzo śliska w dotyku i podwyższa poziom szklistości (nawet na nowych lakierach). W wyniku reakcji chemicznej, podczas aplikacji, powstaje na lakierze nieorganiczna warstwa 9h optycznie przezroczystego materiału ceramicznego.

Tak zabezpieczony lakier będzie odznaczał się zwiększonym połyskiem przez lata, a mycie lakieru będzie szybsze i łatwiejsze. Ponadto zabrudzenia jak soki z drzewa, ślady smoły i plamy z twardej wody, będą łatwiejsze do usunięcia.

C1 Crystal Lacquer

Trwałość do 3lat
C1 to idealny produkt dla wszystkich, którzy chcą mieć trwałe zabezpieczenie lakieru auta co kilka myć i jednocześnie ograniczyć powstawanie wszelkich mikrozarysowań, powstających ze względu na miękkość lakieru czy błędy przy myciu i konserwacji pojazdu.

C5 Wheel Armour Zbroja dla Felg

Trwałość do 2lat

Chcesz ochronić felgi przed niekorzystnym działaniem soli i agresywnej chemii?Potrzebujesz, by nie wżerał się w nie pył z klocków hamulcowych? Zależy ci na tym, by były one łatwiejsze w czyszczeniu?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią – „tak”, to mamy pewność, że C5 spełni wszystkie oczekiwania, jakie masz wobec nowoczesnych kosmetyków samochodowych.

C5 działa na tej samej zasadzie, co pozostałe powłoki Gtechniq z rodziny „C”. Trwale łączy się z powierzchnią, którą ochrania (wiążąc się na poziomie molekularnym z jej cząsteczkami), dzięki czemu staje się jej właściwą, funkcyjną, zewnętrzną warstwą.