Car detailing Poznań

Dobre studio car detailingu to studio oferujące kompleksowe usługi car spa, dzięki którym wygląd Twojego samochodu odzyska dawny blask i będzie wyróżniał się na tle innych czterokołowców.


Na car detailing w Poznaniu składają się dwa rodzaje prac. Pierwsza z nich dotyczy warstwy zewnętrznej pojazdu. Nasi profesjonaliści zajmują się przygotowaniem maszyny poprzez bezpieczne mycie, a następnie przechodzą do korekty lakieru – wszelkie drobne jak i większe zarysowania i odpryśnięcia lakieru są niwelowane. Dalej zakładane są np. powłoki ceramiczne, które skutecznie zabezpieczają przed zarysowaniem lakieru i czynnikami atmosferycznymi. Następnie przychodzi czas na renowację reflektorów i konserwację felg, w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania auta.


Drugi etap prac skupia się na wszystkim, co znajduje się we wnętrzu kabiny pasażerskiej środka transportu. Usługa, która cieszy się największą popularnością w car detailing w okolicy Podolan, Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic, Winograd i Ogrodów to renowacja tapicerki. Zabieg polega na dokładnym odkurzeniu obicia, niezależnie czy jest to materiał czy skóra. W następnej kolejności zostaje ono umyte i dokładne zabezpieczenie przed przyszłymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oprócz usług tapicerskich, zajmujemy się także wyczyszczeniem i ochroną detali wnętrza samochodu. Wszelkie uszczelki, listwy czy kokpit są doprowadzane do czystości.


G-Cars Detailing Poznań w pobliżu: Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe Miasto i Stare Miasto to najlepszy ośrodek czyszczenia i konserwacji aut w okolicy. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na opracowanie najlepszej techniki pracy z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów czyszczących, pielęgnujących i chroniących. W naszym studio nie ma miejsca na nawet najmniejszy błąd i niedopatrzenie.