Detailing Poznań

Nienagannie prezentujące się auto jest ważne dla wielu z nas. Niestety podczas regularnego użytkowania, pojazd narażony jest na różnego rodzaju zabrudzenia, zarysowania i wtłuczenia. Zarówno wnętrze pojazdu jak i karoseria tracą na swej estetyce.


Jak temu zaradzić?

Aby sprostać potrzebom kierowców z Poznania, powstał niezawodny system działań zwany detailingiem, który ma na celu odświeżanie pojazdów i przywracanie ich do pierwotnego stanu. Serwis zwany także car detailingiem to więcej niż mycie. Jest to zestaw kompleksowych usług – od delikatnego oczyszczenia karoserii z kurzu i plam, aż po gruntowne prace związane z usuwaniem nieestetycznych rys czy naprawie zniszczonej tapicerki. Zabiegi przeprowadzane są przez najlepszych profesjonalistów w rejonie Jeżyc, Nowego Miasta, Grunwaldu, Starego Miasta i Wildy. Prace trwają od kilku do kilkudziesięciu godzin, etap po etapie, z jak największą drobiazgowością.


Poznaj auto detailing

Nasza firma prężnie rozwija się od paru lat na poznańskim rynku, dzięki zaufaniu naszych Klientów. Doświadczenie i umiejętności jakimi dysponujemy gwarantują najlepsze efekty w dziedzinie renowacji używanych samochodów. Potwierdzają to nasze liczne realizacje oraz zadowoleni zleceniodawcy.
Pracujemy na najlepszych środkach kosmetycznych, a także przy użyciu profesjonalnych narzędzi i maszyn. Nasz salon mieści się niedaleko Piątkowa, Podolan, Strzeszyna, Naramowic, Winograd i Ogrodów.


To Ty decydujesz

Nasze studio detailingowe oferuje zróżnicowane warianty usług, dzięki czemu możesz zlecić całościową renowację auta lub ograniczyć się do poszczególnych zabiegów.
Bez względu na to czy Twój pojazd potrzebuje samego czyszczenia kół, odświeżenia wnętrza czy usunięcia pojedynczego wgniecenia – zajmiemy się tym!
Nasz serwis kosmetyki samochodowej wyróżnia się możliwością założenia dodatkowych powłok ochronnych, które świetnie zabezpieczają karoserię pojazdu przed czynnikami zewnętrznymi i zarysowaniami. Zabieg znacznie ułatwia utrzymanie samochodu w czystości.

Detailing jest więc to idealny sposób na znaczną poprawę wyglądu czterokołowca zarówno z jego zewnętrznej jak i wewnętrznej strony. Szybka i dogłębna konserwacja pozwala utrzymać pojazd w nieskazitelnym stanie przez bardzo długi okres.