Detailing wnętrza Poznań

Samochód to główny środek transportu wielu z nas. Wielokrotnie jemy i pijemy w swoim pojeździe w drodze do pracy, szkoły czy stojąc w korku. W takich sytuacjach wnętrze auta jest wystawiane na różne zabrudzenia, które nie zawsze jesteśmy w stanie wyczyścić sami. Zaznaj przyjemnego podróżowania po ulicach Poznania w pachnącym i czystym samochodzie, dzięki usłudze detailing wnętrza wykonywanej w okolicy Jeżyc, Grunwaldu, Wildy, Starego Miasta, Starego Miasta.


Jak przebiega detailing wnętrz?

Każdy element środka pojazdu jest dokładnie odkurzany. Wszelkie szczeliny takie jak kieszenie w drzwiach, przestrzeń pod fotelami są dokładnie oczyszczane z brudu i kurzu.

Gumowe dywaniki traktowane są specjalistycznymi narzędziami, które pozwolą na dogłębne ich wyczyszczenie. Następnie przychodzi pora na porządkowanie plastików przy użyciu najlepszych środków czyszczących i chroniących. W przypadku trudno dostępnych miejsc jak kratka nawiewowa używa się specjalnego pędzla do drobnych szczelin, który z łatwością usuwa zalegający kurz. Na koniec czyścimy szyby od wewnętrznej strony samochodu przy użyciu preparatu i mikrofibry. Dzięki tak zaawansowanemu detailingowi wnętrz, jazda samochodem będzie przyjemniejsza i bezpieczniejsza jak nigdy dotąd.


Komu powierzyć to zadanie?
Najlepszym pomysłem jest udanie się do profesjonalnego studia na Podolanach, Piątkowie, Strzeszynie, Naramowicach, Winogradach, Ogrodach.

W G-Cars Poznań znajdziesz niezwykle doświadczonych fachowców z dziedziny odświeżania i konserwacji aut oraz detailingu wnętrz. Skorzystanie z usługi zaoszczędzi Twój czas oraz nerwy a także sprawi, że będziesz cieszyć się pięknym, czystym i pachnącym samochodem przez długi czas. Nie czekaj i powierz swoje auto w ręce fachowców od kosmetyki samochodowej już dziś!