Korekta lakieru Poznań

Niezaprzeczalnie podstawą udanego car detailingu są wszystkie prace związane z renowacją lakieru. Pozwalają one na doprowadzenie pojazdu do stanu przypominającego wyglądem na salonowy.


Korekta lakieru

Usługa wykonywana jest przez najlepszych profesjonalistów z okolic Jeżyc, Grunwadu, Wildy, Starego Miasta i Nowego Miasta w Poznaniu za pomocą sprawdzonych preparatów. Odpowiedni sprzęt gwarantuje doskonały efekt końcowy. Pierwszy etap retuszu zaczyna się od odpowiedniego przygotowania lakieru – oczyszcza się go z wszelkich zabrudzeń, aby następnie poddać go deironizacji. Następnie lakier poddaje się badaniu grubości. Wszystkie plastiki i wnęki pojazdu zakleja się taśmą ochronną. Tak zabezpieczony samochód poddaje się polerowaniu specjalistycznymi pastami oraz środkiem niwelującym bardzo mocne niedoskonałości lakieru. Potem usuwane są hologramy i drobne rysy, aby można było przejeść do finalnego wygładzania, dzięki któremu wydobywa się prawdziwa głębia koloru i auto nabywa niesamowity połysk. Pod koniec wykonywanej usługi wypełnia się drobne ubytki i odpryski, a następnie wykonuje się konserwację lakieru przy użyciu wosków, które odpowiednio zabezpieczą lakier.


Renowacja lakieru nie jest szybkim i prostym zabiegiem. Wykonywany przez doświadczonego detailera może zająć nawet do 34 godzin. Stopień zniszczenia powłoki zależy od tego w jaki sposób pojazd był użytkowany. Myjnie mechaniczne, warunki pogodowe, źle dobrane środki czyszczące itp. mają bardzo zły wpływ na stan lakieru.


Gdzie można skorzystać z tej usługi?

W celu odzyskania żywego koloru i blasku warto udać się do auto spa G-Cars w pobliżu Podolan, Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic, Winograd i Ogrodów. Znajdziesz tam prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy odpowiednio zajmą się Twoim czterokołowcem.