Kosmetyka samochodowa Poznań

Regularne dbanie o pojazd wymaga sporej ilości czasu oraz odpowiednich umiejętności, które nie zawsze przeciętny kierowca posiada. Co w przypadku, kiedy auto nabędzie nieestetycznych zmatowień, rys czy podziurawionej tapicerki? Odpowiedzią jest kosmetyka samochodowa lub inaczej car detailing. Jest to serwis, który nie tylko zajmuje się myciem aut, ale ich całościową pielęgnacją. Wszystko po to, aby auto wyglądało jak z salonu, a nawet lepiej.


Wnętrze pojazdu

W skład zabiegów jakie są przeprowadzane we wnętrzu kabiny pasażerskiej wchodzą:


  •  dokładne odkurzanie tapicerki i foteli samochodowych, gumowych wykładzin czy wszelkich mniej lub bardziej dostępnych zakamarków wnętrza.
  • wszelkie skórzane obicia, metalowe lub plastikowe elementy po oczyszczeniu są poddawane konserwacji, dzięki czemu zachowają swój idealny stan na dłużej.

Idealna karoseria

Sposób na idealną karoserię wymaga wielkiego nakładu pracy. Ilość zniszczeń takich jak: wgniecenia, zarysowania, odpryśnięcia lakieru itp. wpływają na czas poświęcony ich naprawie. Kosmetyka samochodowa w przypadku zewnętrznej części pojazdu skupia się przede wszystkim na oczyszczeniu, ochronie i zakonserwowaniu powłoki lakieru. Wszystkie skazy zostają usunięte poprzez polerowanie, a nałożenie warstwy ochronnej sprawi, że auto będzie chronione przed szkodliwym wpływem środowiska. Oprócz zabiegów lakierniczych, warto poddać auto polerowaniu lamp, czyszczeniu kół i szyb, dzięki czemu zwiększymy bezpieczeństwo swoje i innych na drodze oraz zapewnimy pojazdowi niesamowitą prezencję.


Komu zaufać?

Najlepszych specjalistów od kosmetyki samochodowej znajdziesz w naszym studio auto spa. Posiadamy najbogatszą ofertę zabiegów detailingowych w Poznaniu. Jeśli jesteś z okolic Piątkowa, Podolan, Strzeszyna, Naramowic, Winograd czy Ogrodów zajrzyj do nas i sprawdź jak działamy! Podchodzimy do swoich zajęć odpowiedzialnie i każde, nawet najmniejsze zabiegi kosmetyczne wykonujemy z prawdziwą pasją i finezyjnością.

Pamiętajmy, że dobrze wyglądający samochód jest naszą wizytówką. Gruntowne zabiegi wykonane w studio detailingu na Jeżycach, Grunwaldzie, Nowym Mieście, Wildzie i Starym Mieście pozwolą na to, aby Twoje auto w idealnym stanie służyło Ci przez długi czas.