Polerka samochodowa Poznań

Codzienna eksploatacja pojazdu sprawia, że lakier przestaje wyglądać dobrze. Częste mycie w myjniach automatycznych i wystawianie na szkodliwe promienie słoneczne w Poznaniu ma wielki wpływ na stan powłoki.


Co to jest polerka samochodowa?

Polerowanie lakieru jest jednym z najbardziej efektownych zabiegów detailingowych. Podczas usługi usuwane są zmatowienia i rysy, a auto odzyskuje dawną głębię koloru i blask. Proces odnowy lakieru jest w pełni trwały i bezpieczny.


Jak przeprowadzane jest polerowanie samochodu?

Pojazd przed rozpoczęciem prac powinien być dokładnie oczyszczony z wszelkich zabrudzeń, aby następnie poddać go mierzeniu grubości powłoki lakierniczej. Będzie to informacja ile zmatowionego lakieru można się pozbyć z danego miejsca. Następnie rozpoczynamy zabieg przy użyciu specjalistycznych past. Odpowiednio dobrane narzędzie zależy od wielkości zniszczenia i zmatowienia karoserii. Im większe uszkodzenie, tym twardsza gąbka. Po spolerowaniu wybranej części, przecieramy ją do czysta, żeby sprawdzić efekt. Później resztki pasty są usuwane, nakładany jest wosk i dressing do pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych oraz opon.


Zalety froterowania powierzchni

Usługa pozwala na idealnie wykończoną powierzchnię lakieru bez jakichkolwiek wad. Auto odzyskuje salonowy blask, karoseria jest pełna głębi koloru. Dzięki serwisowi wzrasta wartość rynkowa czterokołowca. Zatem jest to idealny zabieg w przypadku zamiaru sprzedaży samochodu.

 
Gdzie można wykonać polerkę samochodową?

Taką czynność najlepiej zlecić profesjonalistom w G-Cars Detailing. Znajdziesz nas w pobliżu Podolan, Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic, Winograd, Ogrodów. Posiadamy odpowiednie doświadczenie w renowacji aut. W naszym studio detailingu w Poznaniu nie ma miejsca na niedociągnięcia. Polerka samochodowa wykonana na Jeżycach, Grunwaldzie, Nowym Mieście, Wildzie i Starym Mieście to gwarancja spektakularnie wyglądającego lakieru, którego efekt utrzyma się na bardzo długo.