Polerowanie lamp Poznań

Pod wpływem działania warunków atmosferycznych i drogowych, myjni automatycznych wyposażonych w agresywne szczotki itp. z biegiem czasu nasze lamy samochodowe wykonane głównie z tworzywa sztucznego wymagają kompleksowej regeneracji.


Dlaczego warto wykonać polerowanie lamp?

Matowe i słabo przejrzyste lampy skutecznie uniemożliwiają emitowanie światła przez reflektory, zarysowania rozpraszają światło a co za tym idzie – zmniejszają widoczność podczas jazdy. Ma to bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Profesjonalne polerowanie lamp pozwala na przywrócenie ich do stanu wyglądem przypominający nowy. Dzięki zabiegowi, lampy mogą służyć przez długie lata bez konieczności wymiany. Niesamowity efekt końcowy oraz oszczędność pieniędzy ucieszy niejednego właściciela auta.


Zalety regeneracji lamp:
  • lepsza widoczność po zmroku;
  • poprawa walorów estetycznych pojazdu;
  • brak konieczności demontażu lampy samochodowej;
  • oszczędność – koszt naprawy zdecydowanie niższy od wymiany lampy na nowy model;
  • zabezpieczenie lampy przed ponownymi zarysowaniami i zmatowieniami.

Gdzie mogę skorzystać w usługi polerowania lamp samochodowych?

W G-Cars detailing polerujemy reflektory pożółkłe, porysowane i zmatowione, które wyglądają już na zużyte i nieprzydatne. Wykwalifikowaną kadrę pracowników znajdziesz w Poznaniu w rejonie Jeżyc, Grunwaldu, a także Wildy, Starego Miasta i Nowego Miasta.


Jak działamy?

Proces odświeżania jest dostosowywany do skali zniszczenia reflektorów. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i najlepszej jakości środków czyszczących i polerujących lampy samochodowe. Ciąg działań odbywa się bez demontażu lamp. Powierzchnia klosza jest wyrównywana maszynowo, a sąsiadujące komponenty są zabezpieczane przed uszkodzeniem. Następnie wygładzamy całość i zabezpieczamy przed przyszłymi zarysowaniami. Prace konserwacyjne reflektorów wykonywane w pobliżu Piątkowa, Strzeszyna, Podolan, Naramowic, Wingorad i Ogrodów są przeprowadzane szybko i na najwyższym poziomie.