Polerowanie samochodu Poznań

Zadbany samochód to wizytówka każdego kierowcy. Co w przypadku, kiedy pojazd nabędzie dziesiątek niedużych zarysowań, które skutecznie niszczą jego estetykę? Wygląd uszkodzonej karoserii można poprawić poprzez polerowanie samochodu w Poznaniu. Przed zdecydowaniem się na polerkę samochodową, warto dowiedzieć się o niej nieco więcej.


W jaki sposób oceniamy stan lakieru?

Mimo najlepszej opieki z Twojej strony, auto może posiadać bardzo wiele drobniutkich rys. Nie są to rysy spowodowane stłuczką czy celowym zarysowaniem przez osobę trzecią. Przyczyną jest częsta eksploatacja pojazdu oraz rodzaje dróg, po których uczęszczasz na co dzień. Piasek, żwir czy gałęzie w bardzo szybko potrafią narobić wielu szkód lakierowi samochodowemu. Chemikalia oraz nieodpowiednia pielęgnacja, np. korzystanie z automatycznych myjek samochodowych także mają duży wpływ na prezencję auta. Najlepszym sposobem na sprawdzenie stanu lakieru jest spojrzenie na niego przy świetle słonecznym lub sztuczny. W miejscu, w którym odbija się promień światła bardzo łatwo jest dostrzec wszystkie uszkodzenia powłoki. Jedyny sposób na przywrócenie lakieru do stanu fabrycznego jest wykonanie zabiegu polerowania samochodu w profesjonalnym studio auto kosmetyki. Aby efekt polerki utrzymał się dłużej, warto skorzystać z dodatkowego zabezpieczania lakieru powłoką ceramiczną.


Gwarancja jakości

W studio G-Cars nie ma miejsca na pomyłki. Dzięki doświadczeniu i zdobytym umiejętnościom wszystkie usługi wykonujemy z dużą dokładnością i starannością. Nasze polerowanie samochodu w pobliżu Podolan, Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic, Winograd i Ogrodów to całkowicie bezpieczny zabieg kosmetyczny, który daje gwarancję braku hologramów i kółek polerskich na lakierze samochodu. Korzystamy tylko z najwyżej klasy chemii i urządzeń. Każda metoda zostaje dobrana indywidualnie do potrzeb Twojego pojazdu. Nieważne czy jesteś z Jeżyc, Grunwaldu, Nowego Miasta, Wildy czy Starego Miasta. Obsługujemy klientów nie tylko z Poznania. Przyjedź i sprawdź jak działamy!