Powłoki ceramiczne Poznań

Marzeniem każdego kierowcy jest, aby jego auto zawsze prezentowało się nienagannie i zachwycało każdego swoim widokiem. Auto detailing powstał z myślą o osobach, dla których zwykła myjnia to za mało.


Czym są powłoki ceramiczne?

Powłoki ceramiczne to najlepsze zabezpieczenie lakieru samochodowego przed wieloma szkodliwymi czynnikami środowiska. Zapewnia niebywały połysk, ułatwia mycie i usuwanie zabrudzeń z karoserii pojazdu. Powłoka ceramiczna dzięki swoim hydrofobowym właściwościom efektywnie odpycha brud i wodę oraz chroni przed małymi zarysowaniami. Odporna na zużycie powłoka, to najtrwalsza ochrona lakieru znana nam dotychczas. Zaufało jej wielu ludzi w Poznaniu – od pasjonatów czterech kółek po zwykłego Kowalskiego.


Przezroczysta warstwa ochronna skutecznie zabezpiecza lakier przed:
  • drobnymi zarysowaniami;
  • promieniowaniem UV i kwaśnymi deszczami;
  • chemikaliami;
  • uszkodzeniami mechanicznymi

Niezawodne studio detailingowe

W naszym salonie kosmetyki samochodowej świadczymy wysokiej jakości usługę polerowania ,a następnie nakładania ceramicznej powłoki ochronnej. Dzięki temu zabiegowi ochronisz auto przed nieestetycznymi odpryskami i rysami i oszczędzisz na drogich naprawach lakierniczych. Po zakończonej pracy auto otrzymuje piękne lustrzane odbicie. Obsługujemy klientów nie tylko z okolic Piątkowa, Podolan, Strzeszyna, Naramowic, Winograd czy Ogrodów, ale także z całego Poznania i spoza niego.


Czy powłoka wymaga regeneracji i odświeżania?

Dobrze nałożona powłoka ceramiczna nie powinna wymagać odświeżania. Stosowany przez nas wysokiej jakości produkt spełnia swoje zadanie przez proklamowany czas bez dodatkowych uzupełnień. Warto wziąć pod uwagę możliwość okresowych przeglądów w studio G-Cars w okolicy Starego Miasta, Wildy, Jeżyc, Grunwaldu i Nowego Miasta w celu sprawdzenia stanu lakieru.