Pranie tapicerki Poznań

Tapicerka samochodowa przy intensywnym używaniu lubi się brudzić i niszczyć. Czasami zwykłe mycie obicia może nie wystarczyć, a przy użyciu źle dobranych środków kosmetycznych nawet mu zaszkodzić. Co zrobić w takim wypadku?


Poznaj wygodny sposób na pranie tapicerki.

Osiągający coraz większą popularność auto detailing zdobywa serca nawet największych pasjonatów motoryzacji w Poznaniu. Dlaczego? Ponieważ kompleksowość działań składających się na usługi kosmetyczne pozwalają na przywrócenie nawet najbardziej zniszczonego pojazdu do stanu fabrycznego. Niskie koszta niektórych ważnych zabiegów pielęgnacyjnych, jak i zaoszczędzony czas to niesamowita wygoda dla każdego kierowcy.


Nie zastanawiaj się! Postaw na G-Cars Detailing Poznań

Nasze innowacyjne podejście do odświeżania pojazdów sprawia, że zaufała nam znaczna część kierowców z okolic Podolan, Ogrodów, Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic i Winograd. Pranie tapicerki to zabieg wykonywany przez wykwalifikowanych i doświadczonych speców, którzy najpierw gruntownie odkurzają, a następnie myją poszycie siedzeń oraz innych elementów w kabinie pasażerskiej auta. Uszkodzona tapicerka wymaga szczególnej uwagi. Przetarcia, dziury czy na pozór permanentne plamy muszą zostać usunięte przy użyciu specjalistycznych urządzeń oraz chemii. Jeśli jesteś ciekawy tego, jak działamy wstąp do nas! Znajdziesz nas w pobliżu Jeżyc, Starego Miasta, Nowego Miasta, Wildy i Grunwaldu.


Plusy prania tapicerki przez zawodowców:
  • gwarancja perfekcyjnej czystości wnętrza pojazdu;
  • piękny i żywy kolor obicia;
  • odporność na przyszłe zabrudzenia i zniszczenia;
  • mniejsze ryzyko uszkodzenia poszycia;
  • auto wygląda estetyczniej.
 

Zadbaj o swój komfort i dobre samopoczucie podczas mniejszej jak i większej podróży! Skorzystaj z usługi czyszczenia tapicerki i odświeżania foteli w G-Cars już dziś.