Przygotowanie auta do sprzedaży Poznań

Sprzedaż używanego auta

W wielu przypadkach samochody w bardzo dobrym stanie technicznym są dyskwalifikowane z powodu ich złego stanu estetycznego. Ich wygląd wynika z tego, że poddawane były źle dobranym zabiegom kosmetycznym. Wzorem może być mycie pojazdu w automatycznych myjniach zaopatrzonych w dość twarde szczotki, które regularnie rysują lakier samochodu. Pojazd traci swój dawny kolor i blask a co za tym idzie – traci na swojej wartości rynkowej.


Jak zwiększyć szansę na sprzedaż używanego auta w Poznaniu?

Warto zacząć pracę nad jego wyglądem poprzez wykupienie usług w profesjonalnym studio kosmetyki samochodowej G-Cars Detailing w okolicy: Jeżyce, Wilda, Stare Miasto, Grunwald, Nowe Miasto. Specjaliści od odnowy używanych pojazdów sprawią, że Twoje odzyska dawny blask.


Jak działamy?

Lśniący lakier to podstawa dobrze wyglądającego samochodu. Musi on zostać najpierw opłukany za pomocą myjki ciśnieniowej w celu usunięcia kurzu i piasku, który może porysować lakier podczas następnego kroku – mycia. Po umyciu i wysuszeniu pojazdu nadchodzi pora na wszelkiego rodzaju prace związane z korektą powłoki samochodowej. Usuwane są zmatowienia, zarysowania i wgniecenia. W dalszej części kompleksowego przygotowania auta do sprzedaży zajmujemy się konserwacją plastikowych i gumowych elementów nadwozia za pomocą profesjonalnych preparatów.


Czyste nadwozie to nie wszystko

Żeby zrobić wrażenie na potencjalnym nabywcy, trzeba zadbać także o widoczne części nadkoli czy progi. Następnie zająć się kołami. Felgi czyścimy w podobny sposób jak karoserię, natomiast koła potrzebują specjalnych środków konserwujących, dzięki którym nabiorą ciemnego koloru i delikatnego połysku.


Detailing wnętrza

Po paru lub nawet parunastu latach intensywnie używanego czterokołowca, może okazać się, że jego tapicerka wymaga odświeżenia. Na Podolanach, Piątkowie, Naramowicach, Strzeszynie, Winogradach i Ogrodach w mieście Poznań możesz zadbać o czyste wnętrze swojego samochodu. Nasze auto spa zajmuje się także dokładnym czyszczeniem kabiny pasażerskiej. Prace ze środkiem samochodu zaczynamy od dokładnego odkurzania, nie pomijając najmniejszych szczelin. Następnie przechodzimy do czyszczenia plastików kokpitu i tapicerki, przygotowaną do tego specjalistyczną chemią. Ostatnim elementem przygotowywania auta do sprzedaży jest nabłyszczanie elementów wnętrza maszyny. Tak przygotowany samochód gotowy jest do znalezienia nowego nabywcy.