Regeneracja lakieru samochodowego Poznań

5 korzyści płynących z regeneracji lakieru samochodowego

#1: Profesjonalny zabieg wykonywany przez zawodowców.

Nie każdy kierowca dysponuje odpowiednią ilością czasu oraz umiejętnościami z zakresu regeneracji lakieru samochodowego. Z myślą o takich osobach, powstało nasze studio car detailingowe w Poznaniu. Doświadczony sztab pracowników w połączeniu z odpowiednimi narzędziami to gwarancja sukcesu.

#2: Zadbane auto = niezawodność przez lata

Wiadomym jest, że uszkodzone elementy nadwozia – w tym lakier – są odsłonięte na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych, co z kolei prowadzi do korozji. Głębokie rysy na karoserii można naprawić, wykonując miejscowe polerowanie, a następnie regenerację lakieru. Pozwoli to na znaczne przedłużenie „życia” pojazdu.

 

#3: Nienaganna prezencja

Piękne i zadbane auto zachwyca swoim wyglądem oraz napawa właściciela dumą. Regeneracja lakieru samochodowego pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych. Karoseria jest pozbawiona wad, a auto odzyskuje dawny blask i piękno.

 

#4: Zyskaj na wartości auta

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą pojazdu, warto wziąć pod uwagę stan jego lakieru. Jest to pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy potencjalnemu nabywcy. Auto bez wgnieceń, rys i o lśniącej karoserii zyskuje na swojej wartości rynkowej. Renowacja lakieru to szybki i opłacalny sposób na odświeżenie pojazdu.

 

#5: Więcej niż renowacja

Aby efekt renowacji lakieru utrzymał się na dłużej, warto go zabezpieczyć powłoką ochronną. Powłoka ceramiczna to najlepsza znana ludzkości powłoka zabezpieczająca lakier samochodowy. Cechuje się wysoką odpornością na drobne zarysowania, odpycha bród oraz podwyższa poziom szklistości. Zabieg nakładania powłoki wykonuje się tuż po renowacji lakieru samochodowego i pozbyciu się wszelkich defektów nadwozia. Auto zabezpieczone w ten sposób jest odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne nawet do 5 lat.

 

Przekonaj się o zaletach płynących z renowacji samochodu w naszym studiu w pobliżu Piątkowa, Strzeszyna, Podolan, Naramowic, Ogrodów i Winograd. Nasi specjaliści ocenią stan Twojego auta i dobiorą odpowiednie zabiegi, których ono wymaga. Chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego także doradzimy Ci jak dbać o auto, aby służyło dłużej. Nie ważne, że nie jesteś z Jeżyc, Grunwaldu, Starego Miasta czy Nowego Miasta, Wildy – przyjmujemy klientów również z okolic Poznania i całej Polski!