Renowacja skóry Poznań

Zadbana i błyszcząca skóra nadaje wnętrzu pojazdu ekskluzywnego wyglądu. Aby utrzymać obicie w dobrym stanie, potrzeba specjalnych środków kosmetycznych oraz czasu. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie poświęcić tyle uwagi swojemu pojazdowi, ile byśmy chcieli. Co w przypadku, kiedy skóra przestanie wyglądem przypominać tą salonową?


Kilka słów o skórze samochodowej

Skóra wykorzystywana w tapicerstwie to najcześciej skóra gładka pochodzenia bydlęcego. Jej kolor/pigment jest stosowany powierzchniowo na lico. Następnie nakładana jest warstwa syntetyczna, która chroni skórę przed niszczeniem i nadaje ostateczne wykończenie. Producenci samochodów starannie selekcjonują skórę i wykorzystują najbardziej zaawansowane techniki, aby zabezpieczyć ją, np. przed światłem, tarciem. Testują jej odporność na zginanie, rozciąganie itp.


Czynniki wpływające na niszczenie materiału:
  • zła pielęgnacja lub jej brak;
  • starzenie się przez użytkowanie;
  • utlenianie się;
  • wysychanie środków garbarskich

Proste rozwiązanie

Z myślą o kierowcach powstała niezawodna, wieloetapowa usługa odnowy skór samochodowych, dostępna w studio car detailingu przy ulicy Obornickiej w Poznaniu. Dlaczego warto zlecić to nam? Jesteśmy doświadczonymi liderami w dziedzinie auto detailingu. Każdy wykonywany przez nas zabieg jest dokładnie przemyślany. Potwierdzają to nasze liczne realizacje oraz zadowoleni Klienci. Obsługujemy klientów nie tylko z okolic Piątkowa, Podolan, Strzeszyna, Naramowic, Winograd czy Ogrodów, ale także z całego Poznania i spoza niego.


Podsumowanie:

Renowacja skóry to zabieg dla każdego, kogo interesuje ładnie prezentujący się samochód. Usługa przywraca skórze jej idealny wygląd oraz wydłuża żywotność. Czysty, miękki i delikatny w dotyku materiał to znacząca poprawa komfortu podróży. Jeśli więc jesteś z okolic Jeżyc, Grunwaldu, Nowego Miasta, Wildy lub Starego Miasta wstąp do nas i zobacz jak działamy!