Ochrona lakieru

Woskowanie auta pozwala ochronić lakier samochodowy przed wszelkimi zarysowaniami, a także zapobiegając zabrudzeniom. Zabezpieczenie woskiem samochodu pomoże zachować perfekcyjny wygląd pojazdu na długi czas, nawet do 12 miesięcy. Dbając o Twój samochód, stosujemy jedynie profesjonalne, wysokiej jakości produkty, takie jak Collinite 476S czy Zymol Carbon. Woski pozyskiwane są z liści palm rosnących w Brazylii – a więc naturalnych składników, które wpłyną na lakier samochodowy w bezpieczny sposób.


Stosowane przez nas woski to najtrwalsze produkty tego rodzaju na rynku. Ochrona lakieru utrzyma pojazd w nienagannej formie, podwyższając komfort użytkowania i zapewniając spokój, ograniczając zmartwienia dotyczące zarysowań i zabrudzeń samochodu. Profesjonalne, odpowiednio dobrane do koloru lakieru samochodowego woski nadadzą barwom głębi i wyrazistości, sprawiając, że każdy samochód będzie sprawiał wrażenie nowego pojazdu prosto z salonu.

COLLINITE 476S

Trwałość do 12 miesięcy

Collinite 476s  jest to syntetyczny wosk bazujący na wosku Carnauba, który pozyskuje się  z liści palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii.Wosk ten jest jednym z najlepszych i najtrwalszych wosków samochodowych na rynku.

ZYMOL CARBON

Trwałość do 3 miesięcy

Zymöl Carbonjest to najbardziej uniwersalny wosk tej marki. Zawiera on aż 37% czystej brazylijskiej żółtej Carnauby. Producent dedykuje ten wosk ciemnym lakierom, jednakże doświadczenie mówi że sprawdza się on doskonale na każdym rodzaju i kolorze lakieru samochodowego. Jasnym lakierom nadaje bardzo dużego kontrastu, natomiast ciemnym dużej wyrazistości oraz głębi.