Usuwanie rys Poznań

Lakier samochodu to wizytówka, świadcząca o tym w jakim stanie znajduje się pojazd. Wszelkie defekty lakieru w znaczącym stopniu wpływają na efekt wizualny auta. Narażony jest bardzo często na zły wpływ środowiska (kwaśne deszcze, drobne kamyki odstrzeliwujące spod kół itp.), kolizje czy nawet przez najpopularniejszą formę mycia auta – myjnię automatyczną wyposażoną w twarde szczotki, które rysują powłokę. Źle nałożona powłoka lakieru na karoserii jest szczególnie narażona na liczne odpryśnięcia, wgniecenia czy zmatowienia.

Zauważyłeś, że Twój samochód posiada zdecydowanie za dużo skaz i otarć? Można temu zaradzić poprzez usuwanie rys w poznańskim studio pielęgnacji pojazdów.

 
Perfekcja bez całościowego lakierowania

Każda, nawet najmniejsza rysa może zostać usunięta przez doświadczonego specjalistę w okolicy Jeżyc, Grunwaldu, Nowego Miata, Wildy i Starego Miasta. Z pomocą sprawdzonych technik, najlepszej chemii oraz urządzeń można odzyskać nieskazitelny wygląd każdego pojazdu.

 
Korzyści z przeprowadzenia usługi korekty lakieru:

+ estetyka auta na najwyższym poziomie;

+ piękny, żywy i lśniący lakier;

+ usunięcie rys, wgnieceń, smug i hologramów;

+ brak zmatowień;

+ zniwelowanie śladów eksploatacji;

+ wzrost wartości rynkowej pojazdu


Kto oferuje zabieg usuwania rys?

Dobre studio car spa powinno charakteryzować się doświadczonymi ekspertami z dziedziny motoryzacji, którzy umiejętnie przeprowadzą usługę usunięcia zarysowań poprzez polerowanie lakieru.

Nasze studio zdecydowanie spełnia te wymagania. G- Cars Detailing w Poznaniu to salon odnowy aut stworzony przez pasjonatów czterech kółek. Wiemy jak ważne dla każdego kierowcy jest nieskazitelnie wyglądające auto, dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o renowację lakieru. Zabieg można wykonać w pobliżu Podolan, Piątkowa, Ogrodów, Winograd, Naramowic i Strzeszyna. Świetna lokalizacja przy ulicy Obornickiej pozwala na szybki i łatwy dojazd do naszego studia detailingu.

Postaw na profesjonalizm i ciesz się zjawiskowo wyglądającym samochodem przez długie lata.