Zabezpieczenie lakieru samochodowego Poznań

Niezawodne zabezpieczenie przed matowieniem, rysami i chemikaliami.

Powłoka ceramiczna to sposób na posiadanie idealnego auta przez długie lata. Zabieg gwarantuje ochronę przed zarysowaniami, zmatowieniem oraz przed szkodliwym działaniem chemii czyszczącej. Wykorzystywana przez nas powłoka ceramiczna utrzymuje się na lakierze nawet do 5 lat! Nie ma znaczenia czy Twoje auto jest wprost z salonu, czy ma wiele lat – powłoka ceramiczna jest dla każdego!


Hydrofobowa powierzchnia

Kolejnym atutem zabezpieczania lakieru samochodowego jest jego odporność na brud i plamy. Dzięki tej zalecie, auto nie wymaga tak częstej pielęgnacji. Czyszczenie samochodu przebiega znacznie szybciej i przyjemniej. Auto zazwyczaj wystarczy umyć przy użyciu myjki ciśnieniowej, bez użycia środków i narzędzi, które mogą uszkodzić karoserię.


Lustrzany efekt

Po wykonanej usłudze auto nabiera niesamowitego blasku. Karoseria jest bardzo śliska w dotyku przez co nabiera lustrzanego efektu, który przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się przez lata. Powłoka ceramiczna nadaje głębi koloru oraz chroni lakier przed szkodliwym promieniowaniem UV, które z kolei prowadzi do blaknięcia lakieru.


Zabezpieczanie lakieru samochodowego w G-Cars Detailing

Studio detailingowe G-Cars w Poznaniu powstało z myślą o kierowcach, dla których bardzo ważna jest prezencja ich auta. Wygląd samochodu to nasza wizytówka, dlatego dobrze jest o niego zadbać w jednym z profesjonalnych salonów car spa. Oddając auto w ręce naszych profesjonalistów, możesz być pewny, że wróci do Ciebie w najpiękniejszym wydaniu. Obsługujemy kierowców nie tylko z Piątkowa, Strzeszyna, Naramowic, Winograd, Ogrodów i Podolan ale i z całej Polski!

Zabezpieczanie lakieru odbywa się pod doświadczonym okiem zawodowców, którzy korzystają tylko i wyłącznie z najlepszych powłok ceramicznych od Gtechniq. Nasze powłoki charakteryzują się przezroczystą i nieorganiczną warstwą 9H.

Dojazd do naszego studia detailigowego z Jeżyc, Wildy, Starego Miasta, Grunwaldu czy Nowego Miasta jest bardzo prosty! Przyjedź i dowiedz się więcej na temat obezpiecznej pielęgnacji karoserii oraz wnętrza pojazdu!